Odkurzacze do zbierania płynów, czyli profesjonalny sprzęt do czyszczenia podłóg

 

Prowadząc firmę sprzątającą lub zarządzając dużym budynkiem warto zaopatrzyć się w sprzęt zbierających wodę i inne płyny. Odkurzacze do zbierania zanieczyszczeń różnią się między sobą przede wszystkim pojemnością zbiornika i mocą silników ssących. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu? Podpowiadamy jaki model wybrać.

Odkurzacze do zbierania wody i płynów są szczególnie przydatne w obiektach sportowych, hotelach, przychodniach, szkołach, restauracjach i budynkach czy pomieszczeniach, gdzie musimy zadbać o utrzymanie suchej powierzchni. Mokre plamy mogą stanowić duże zagrożenia dla przebywających w budynku, szczególnie jeśli istnieje ryzyko poślizgnięcia na schodach. Dlatego w przypadku rozlania wody czy jakichkolwiek innych substancji potrzebna jest natychmiastowa reakcja i dokładne wysuszenie podłogi. Do tego celu zostały stworzone właśnie profesjonalne odkurzacze, które z powodzeniem można wykorzystać również do użytku domowego. Do wyboru mamy urządzenia z małymi, średnimi i dużymi zbiornikami na pobrane płynne zanieczyszczenia oraz różne zestawy akcesoriów, dzięki którym możemy zmieniać zastosowanie odkurzacza.

Firma Numatic oferuje profesjonalne maszyny czyszczące, zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu przez ekipy sprzątające. Marka handlowa Numatic jest dobrze znana i ceniona w całej Europie. Wśród produktów tej firmy znajdziesz odkurzacze dwu-funkcyjne, które można wykorzystać nie tylko do wciągania wody, ale także używać na sucho (do odkurzania posadzek i innych powierzchni). Oto niektóre z oferowanych modeli:

  • Numatic CVC370-2 – mały i niedrogi odkurzacz z 15-litrowym zbiornikiem. Stworzony do zbierania wody z podłóg oraz odkurzania wykładzin, paneli, dywanów i tapicerek. Od konkurencji wyróżnia się niewielkimi rozmiarami i solidnym wykonaniem.
  • Numatic WVD900-2 – niezwykle trwały odkurzacz do zbierania płynów i odkurzania na sucho. Moc 2400 W i zbiornik o pojemności 40 L pozwala na profesjonalne wykorzystanie przez firmy sprzątające. Metalowe klamry zapinające głowicę, solidne ssawy i rury ze stali nierdzewnej decydują o trwałości tego modelu. Odkurzacz występuje również w opcji z wyciszoną głowicą.
  • Numatic WVD570-2 – odkurzacz z dwoma silnikami 2400W i zbiornikiem o pojemności 23 litrów. Zbiornik i głowica odkurzacza zostały wykonane z niezwykle odpornego na  uszkodzenia tworzywa „Structofoam”. Dodatkowym atutem tego modelu są małe wymiary i solidne akcesoria.
  • Numatic WV470-2 – odkurzacz przydatny w różnego rodzaju pracach porządkowych. Model wyposażony w zbiornik 27 litrów oraz poręczny uchwyt. Jego zaletą jest duża moc ssania, odporność na uszkodzenia, wszechstronność zastosowania i niska cena.
  • Numatic WVD1800DH-2 – odkurzacz z dwoma turbinami ssącymi. Obudowa z niezwykle wytrzymałego tworzywa „Structofoam”. Rury ssące zostały wykonane ze stali nierdzewnej (38mm). Duża moc i zbiornik o pojemności 70 L gwarantuje ciągłość pracy bez ograniczeń nawet na bardzo dużych obiektach. Odkurzacz łatwo się opróżnia poprzez wąż spustowy.
  • Numatic WVP470DH – odkurzacz przeznaczony do czyszczenia zbiorników wodnych do 1m głębokości. Model został wyposażony w kosz oddzielający zanieczyszczenia stałe od wody oraz wąż spustowy długości 3 m.

Każdy odkurzacz sprzedawany jest z dedykowanym zestawem akcesoriów. Na życzenie można dobrać ssawki i rury ssące pod dowolne zastosowania. Wszystkie modele czyszczące Numatic produkowane są z tworzywa o podwyższonej trwałości lub stali nierdzewnej i posiadają 24 miesięczną gwarancję. Więcej na temat odkurzaczy do zbierania wody znajdziesz na stronie numatic-haerson.pl.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *