Multipor ociepli mieszkanie od wewnątrz

System Multipor zabezpiecza budynki przed ucieczką ciepła przez ściany. Kluczem tej innowacyjnej termomodernizacji jest lekka odmiana betonu komórkowego o niezwykłych właściwościach izolacyjnych. Multipor okazuje się idealnym rozwiązaniem dla mieszkańców bloków, kamienic i domów wielorodzinnych.

Ograniczenie strat ciepła w starym budynku wydaje się niemożliwe bez olbrzymich nakładów finansowych poniesionych na izolację zewnętrzną. Tymczasem ocieplić ściany możemy w dowolnym miejscu w budynku używając do tego ekologicznych płyt mineralnych Multipor.

Izolowanie pomieszczeń od wewnątrz jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w sytuacji, gdy ocieplenie ścian od strony zewnętrznej jest niemożliwe lub niewskazane. Okazuje się, że właściciele mieszkania mogą poprawić w nim komfort cieplny oraz obniżyć rachunki za ogrzewanie bez zgody wspólnoty mieszkaniowej i bez jej angażowania.

mineralne_plyty_izolacyjne_multipor_620

Ociepleniem ścian od wewnątrz lekkimi płytami izolacyjnymi Multipor są więc zainteresowani właściciele mieszkań w budynkach, w których spółdzielnia czy wspólnota mieszkaniowa zwleka z izolacją całego obiektu. Płyty Multipor okazują się skutecznym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy zewnętrzna izolacja budynku zatraciła swoje właściwości na wskutek czynników atmosferycznych. Umieszczony wewnątrz pomieszczeń Multipor, często dodatkowo pokryty farbą lub tapetą nie ulega degradacji, jak ocieplenie stosowane na fasadach budynków.

Multipor wykazuje się wysoką izolacyjnością termiczną. Niepalne płyty mineralne doskonale sprawdzają się jako izolacja ścian zewnętrznych, stropów, a nawet dachów.

Dzięki zastosowaniu lekkich płyt Multipor możliwe jest szybkie ogrzewanie pomieszczeń zimą. Powierzchnia wewnętrzna ścian wykazuje się wówczas równomiernym rozkładem temperatury. Co istotne, pomieszczenia zabezpieczone izolacją Multipor nie nagrzewają się zbyt szybko. Pozwala to mieszkańcom poddaszy dostrzec letni urok lekkich płyt mineralnych.

szczecin

 

Planując remont pomieszczeń można go uzupełnić termomodernizacją z użyciem lekkiej odmiany betonu komórkowego Multipor. Ocieplenie możemy wykonać sami, bo montaż płyt Multipor jest niezwykle prosty. Więcej informacji znajdziesz na stronie Ocieplenie od Wewnątrz Multipor.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *