Minimalizm w biurze

Gabinety w naszych biurach coraz chętniej urządzane są w stylu minimalistycznym. Minimalistyczne spojrzenie na niektóre aspekty urządzania biura pozwala stworzyć spójny i funkcjonalny projekt. Nowoczesna przestrzeń robocza pozbawiona jest zbędnych detali, zarówno mebli, jak i rozmaitych przedmiotów o charakterze dekoracyjnym. Włączając zasady minimalizmu w tworzenie biura, możemy znacznie zwiększyć wydajność, stworzyć więcej przestrzeni dla siebie i zacząć dokonywać świadomych wyborów.

Proste otoczenie = czysty umysł
Jeśli chcemy mieć minimalistyczny gabinet, musimy postarać się, aby nasze środowisko było jak najprostsze. Na wstępie, wybierzmy odpowiednie meble. Zwróćmy uwagę na kolekcję mebli do gabinetu Quando dostępną w sklepie internetowym meblicante.pl. Delikatna linia, prosta bryła oraz subtelne, aluminiowe dodatki. Patrząc na nie trudno oprzeć się wrażeniu, że tu wszystko jest na swoim miejscu. Duży blat pozwala na stworzenie naprawdę funkcjonalnego obszaru roboczego. Należy jednak pamiętać o kilku kwestiach.
Zachowajmy swoje biurko wolne od bałaganu i dodatkowych przedmiotów. Na blacie powinny pozostać jedynie podstawowe rzeczy. Laptop, telefon, podstawowe dokumenty i akcesoria biurowe, które zawsze warto mieć pod ręką. Tworzymy w ten sposób zrównoważone i proaktywne środowisko pracy, które pomaga nam się skupić.

Źródło: http://meblicante.pl/meble-biurowe/meble-gabinetowe/meble-gabinetowe-quando

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *