Zegarki Woodlans- zamiłowanie do minimalizmu

Zegarki Woodlans to zamiłowanie do minimalizmu, prostej formy i eleganckiego stylu. Zegarki Woodlans to pasja i radość tworzenia, to wyznaczanie nowych ekologicznych trendów. Drewniane zegarki są tworzone ręcznie z drewna dębowego w krakowskiej pracowni przez Michała Napierałę. To połączenie szlachetności drewna dębowego z niepowtarzalnością. Warto zauważyć, że na tarczy nie ma logotypu, Michał Napierał postawił na prostą formę, chce dać światu zegarek ekologiczny, piękny sam w sobie, nie zaś znany z jakiejś marki.

Drewniane zegarki wygrywają z plastikiem

Drewno znowu góruje nad plastikami i innymi tworzywami sztucznymi. Docenia się jego piękno, zapach, docenia się jego fakturę i piękny ciepły kolor. Drewniane zegarki są piękne same w sobie, nie potrzebują dodatkowych zdobień. Jak zauważa Michał Napierała jego zegarki nie potrzebują udoskonalenia, wpisują się w prosty i elegancki design. Mają zwolenników wśród miłośników ekologicznego i naturalnego stylu. W kolekcji Michała Napierały wyróżniamy zegarki, które w zasadzie różnią się tylko bransoletą. Mamy zegarki z bransoletą ze stali, z drewna a także ekologicznej skóry. Każdy zegarek jest wykonywany na zamówienie, jak mówi Michał Napierała, bierze udział w narodzinach każdego egzemplarza. Zegarki nie są impregnowane sztucznymi środkami (w tym lakierem). Dlatego też woda nie wsiąka w drewno zegarka, tylko spływa po nim. Jednak zegarki Woodlans nie są w pełni wodoodporne, nie można ich zanurzać w wodzie, są jedynie odporne na sporadyczny kontakt z wodą, na drobne zachlapania.

Zegarki Woodlans- wykonane z pasją

Zegarki Woodlans różnią się od innych zegarków, przede wszystkim tym, że są tworzone z prawdziwą pasją, mają więc duszę, ale odzwierciedlają dążenie do naturalnego piękna. Zegarki można zamówić tutaj: www.woodlans.pl. Zegarki na pewno przypadną do gustu tym, którzy stawiają na piękno i minimalizm. Którzy chcą żyć w zgodzie z naturą.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *