Zdjęcia produktowe 3D- warto w nie inwestować?

Jeśli prowadzisz sklep internetowy szczególnie musisz dbać o to, by sprzedawane przez ciebie produkty były ładnie zaprezentowane na stronie. Dobre jakościowo zdjęcie jest bardzo ważne ponieważ klient kupuje oczami. Dziś coraz więcej osób stawia na inwestycję w profesjonalną fotografię produktową. To owocuje zwiększoną liczną odwiedzin, a co za tym idzie zwiększoną liczbą zamówień. Jeśli chodzi o fotografię produktową to są dwa rodzaje- statyczna i interaktywna tzn. ruchoma. Statyczna fotografia polega na wykonaniu fotografii z różnych stron. Natomiast ruchoma- może mieć formę zdjęć 3D. Fotografia wykonana techniką 3D pozwala zaprezentować produkt z widokiem z różnych osi. Użytkownik może więc tak manipulować zdjęciem, żeby obejrzeć produkt ze wszystkich stron.

Co daje zdjęcie 3D?

Zdjęcie 3D produktu cieszy się o wiele większym zainteresowaniem niż zwykłe zdjęcie. Co prawda takie zdjęcie jest droższe, ale obrotowe zdjęcie wpływają na zwiększenie prawdopodobieństwa zakupu. Przedstawiając produkt w atrakcyjnej formie na pewno zwiększysz liczbę odwiedzin na twoją stronę, ale nie tylko. Wiele osób, które robią zakupy w sklepach internetowych korzystają z możliwości zwrotu zakupionych produktów. Wiele osób decyduje się na zwrot produktów, przede wszystkim dlatego, że inaczej wyobrażali sobie sprzedawany przez nas produkt.

Chcesz mieć w sklepie produkty w 3D? Sprawdź warto zaufać!

Jeśli jesteś zdecydowany na to, by w swoim sklepie mieć produkty wykonane techniką 3D, to najlepiej wybrać profesjonalne studio fotograficzne. Jak znaleźć profesjonalistów? Najlepiej sugerować się doświadczeniem w branży. Jeśli jakiś fotograf może pochwalić się rozbudowanym portfolio, z pewnością wykonane przez niego zdjęcia będą odznaczały się wysoką jakością. Profesjonalista ma do dyspozycji profesjonalny sprzęt, który pozwoli mu na wykonanie profesjonalnych zdjęć. Nie warto tutaj sugerować się ceną i wybrać tańszego fotografa, który w swoim portfolio prezentuje słabo jakościowe zdjęcia. Tutaj możemy znaleźć fotografa, który wykonuje fotografię biznesową, profesjonalne sesje fotograficzne, fotografię reklamową, produktową: http://pixagency.pl/

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *