Sposób na trzymanie kluczy

Lubicie gubić klucze w swoim domu? Ja niestety mam taki zwyczaj i gdy się spieszę, biegam po całym mieszkaniu klnąc pod nosem, że znowu gdzieś je rzuciłam i nie wiem gdzie! Myślę, że nie tylko ja mam z tym problem. Dlatego dzisiaj przedstawię Wam rozwiązanie.

3906619398_3724ce586b_b

Jak zapewne się domyślacie, rozwiązanie nie będzie na miarę super nagrody za wynalezienie rzeczy nieistniejącej, ale przypomnę Wam coś, co pewnie było w rodzinnym domu, ale zapomnieliśmy, żeby zastosować to u siebie. Jest to.. wieszaczek na klucze. Pamiętam taki u mojej babci. Był na pierwszej ścianie od drzwi wejściowych – każdy kto wchodził do domu, zostawiał tam swój pęk – czy to klucze od domu, pracy czy samochodu. Mój wujek wieszał tam też klucz od zamku do roweru 🙂 Każdy wiedział gdzie co jest. Nie było nerwowego poszukiwania zaginionych kluczy.

4771697827_176aece722_b

Domek dla kluczy czy wieszaczek można wykonać samodzielnie. Można też zakupić gotowy – wzorów i pomysłów jest od groma! Dlatego wystarczy poszukać sklepów z wyposażeniem wnętrz i wybrać coś dla siebie. Mi w oko wpadł pomysł z dużym kluczem. Gdy go znajdę w sklepie, na pewno zakupię 🙂

A jaki jest Wasz pomysł? Może się podzielicie swoimi rozwiązaniami?

źródło zdjęć: http://www.flickr.com

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *