Producent mebli

Firma Bejot to znany na światowym rynku, polski producent mebli, specjalizujący się przede wszystkim w umeblowaniu i wyposażeniu biurowym. Bejot działa od ponad dwudziestu pięciu lat i współpracuje z największymi sieciami sklepów meblowych. Popularność tej marki wynika z najwyższej staranności wykonania, terminowości oraz nowoczesnego designu.

Na szczególną uwagę zasługują chociażby sofy, zaproponowane przez polskiego producenta. Klienci mają do wyboru kilka różnych modeli, zaliczających się do różnych kolekcji. Różnią się one przede wszystkim formą, kolorystyką i bryłą. Projektanci od firmy Bejot zadbali, by nawet najbardziej wymagający klienci byli w stanie znaleźć coś dla siebie. W poniższym artykule, postaramy się przedstawić kilka propozycji, które mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej: formyuzytkowe.pl lub stronie producenta.

Jedną z interesujących, ciekawych sof jest model Quadra Qd PO1650. Ten niesztampowy element umeblowania, świetnie sprawdzi się w przestrzeni biurowej lub domowym zaciszu. Ze względu na swój „ciepły” wygląd, sofa z serii Quadra będzie stanowić idealne miejsce, w którym można porozmawiać, poczytać ulubioną lekturę lub najzwyczajniej popracować. Model ten utrzymany został w stonowanej i pięknie współgrającej kolorystyce: stonowanego kremowego odcienia oraz matowej, nieco rozjaśnionej fuksji (http://www.bejot.eu/pl/Produkty/Hol-i-recepcja/QUADRA-QD-PO1650). To wyjątkowe połączenie barw sprawi, że sofa Quadra pasować będzie do każdej aranżacji.

Kolekcja Quadra daje jednak znacznie więcej możliwości – projektanci od Bejot uwzględnili potrzebę indywidualnego kreowania przestrzeni biurowej przez swoich klientów. Meble zostały podzielone na segmenty o rozmaitych rozmiarach, które można łączyć w dowolnej konfiguracji, tworząc w ten sposób nie tylko sofy, ale wręcz kameralne kąciki, w których można zorganizować ważne spotkanie, izolując się nieco od szumu wokół.
Klientów, których interesuje uniwersalny design sofy z kolekcji Quadra, jednak poszukują oni bardziej stonowanej kolorystyki, jak czerń, z pewnością zaintryguje model VOO VOO VV 422. Wyposażono go w wygodne podłokietniki, które pozwolą poczuć się komfortowo, niezależnie od tego czy sofa znajdować się będzie w miejscu pracy czy w domowym projekcie wystroju (http://www.bejot.eu/pl/Produkty/Hol-i-recepcja/VOO-VOO-VV-422).

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *