Logistyka? To dobry kierunek!

Wybierając kierunek studiów często kierujemy się własnymi zainteresowaniami, pasjami i wszelkimi kwestiami, poza tą, najważniejszą – perspektywami zawodowymi po skończeniu danego kierunku. Tymczasem warto wybrać dziedzinę, która da nam realne szanse na zatrudnienie. Do takich należy z pewnością logistyka. O tym, jak ważny jest w dzisiejszych czasach czas i umiejętne zarządzenie nim nie trzeba chyba nikogo przekonywać. I tutaj na scenę wkracza specjalista – logistyk!

Logistyka w Krakowie
Jeżeli kierunek Logistyka Krakówwydaje nam się sensownym rozwiązaniem pozostaje tylko jedna kwestia – wybór odpowiedniej uczelni. Możemy oczywiście wybrać studia na jednej z uczelni publicznych, jednak studia na uczelni niepublicznej to niejednokrotnie o wiele lepsza opcja. Jedną z najlepszych wyższych szkół niepublicznych w naszym kraju jest Społeczna Akademia Nauk, zajmująca bardzo wysokie pozycje w rankingach. Działa na terenie całego kraju. W Krakowie posiada Wydział Nauk Stosowanych, który słynie z bogatej oferty kierunków dostosowanej ściśle do realiów rynku pracy.

Studia na kierunku logistyka pozwalają na przekazanie studentom szerokie wiedzy nie tylko z zakresu logistyki, ale również finansów czy zarządzania. Jednak teoria jest jedynie bazą. Uczelnia stawia przede wszystkim na odpowiednie wykształcenie praktyczne. Stąd między innymi bogata oferta praktyk studenckich w Polsce i poza jej granicami. Studenci SAN mają okazję do zdobycia zawodowych kontaktów już trakcie studiów. Praktyki zagraniczne są niezwykle atrakcyjne i często wybierane przez studentów.

Logistyków poszukują dziś firmy międzynarodowe, które oferują rzecz jasna wyższe zarobki i prestiż. Nie brakuje ich również w naszym kraju. Więc, jeżeli zależy nam na zdobyciu dobrze płatnej pracy warto zadbać o swoje podstawowe atuty i kompetencje zawodowe.

Studia w Krakowie mają wiele zalet. Należy do nich między innymi szeroka oferta kulturalno-rozrywkowa. Czas studiów wypełniać może nie tylko nauka, ale i dobra zabawa. Atmosfera panująca w Krakowie sprzyja młodym ludziom. Wszak mamy do czynienia z miastem studentów, otwartych na ich potrzeby i oczekiwania.

Źródło: https://krakow.san.edu.pl/logistyka-i-stopnia-o-kierunku

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *