Biała, klimatyczna kuchnia

Białe meble zawsze do mnie przemawiały 🙂 Wydają się takie czyste, eleganckie i przy tym pasują do wszystkiego. Są jakby tłem, a dodatki tworzą spójną całość. Dlatego gdy zobaczyłam tę kuchnię na zdjęciach, koniecznie musiałam się nią z Wami podzielić! Otóż, tak duża, tak pakowna i przemyślana kuchnia jest moim marzeniem – od zawsze! Uwielbiam gotować, uważam, że najlepsze imprezy w domu odbywają się właśnie w tym pomieszczeniu, dlatego kiedyś urządzę sobie taką samą!

7625805828_f9266aa18e_b

Ktoś świetnie przemyślał sprawę z dużą wyspą, na której znajduje się płyta indykcyjna. Dodatkowo dużo szafek – to duża powierzchnia i wiele skrytek do chowania przypraw, makaronów, sosów, pojemniczków. W ten sposób wszystko będzie na swoim miejscu, nie zagracało niepotrzebnie blatów, a tym samym będziesz mieć poczucie, że w Twojej kuchni jest czysto i schludnie. Zauważcie też na wcześniejszym zdjęciu rozmieszczenie garnuszków, salaterek i misek, które są łatwe w dostępie. Bardzo to sobie cenię, ponieważ podczas gotowania, mamy zwykle brudne ręce, a dotykając szafek, narobilibyśmy trochę syfu 🙂 A tak to nie musimy nic otwierać, wszystko jest pod ręką, na jej wyciągnięcie.

7625801488_d410d1c81c_b

No i ostatnia rzecz, na punkcie której oszalałam! Ta szafeczka na garnuszki 🙂 wszystko wisi, w porządku, pod kontrolą. Co chcemy wziąć do gotowania, to ściągamy. W mojej szafce na patelnie i garnki zwykle panuje chaos i zanim dokopię się do tego, czego szukam, już zapomnę co chciałam zrobić 🙂

źródło zdjęcia: http://www.flickr.com/

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *